Summer University on Ergonomics (7.07.- 09.07)

 

Trwa Letni Uniwersytet Ergonomii organizowany przez Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.
 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Letnim Uniwersytecie Ergonomii w dniach 7-9 lipca 2021 roku organizowanym przez Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

 

Data dodania

Wakacyjna praca w Volkswagen Poznań

Pracownik Odlewni - praca na wakacje

 

Miejsce pracy: Poznań Wilda

 

W Odlewni Volkswagen Poznań, jednej z największych w Europie, powstają głowice do silników, odlewane w technologii grawitacyjnej oraz obudowy przekładni kierowniczej, wytwarzane w technologii ciśnieniowej.

 

Twoim zadaniem będzie:

  • wykonywanie czynności przypisanych do danego obszaru produkcyjnego
  • samodzielne wykonywanie prostych poprawek
  • kontrola jakości

Oczekiwania:

Data dodania

Ogłoszenie konkursów MAESTRO 13 i SONATA BIS 11

MAESTRO 13 - dla doświadczonych naukowców na projekty badawcze mające na celu realizację pionierskich badań naukowych, w tym interdyscyplinarnych, ważnych dla rozwoju nauki, wykraczających poza dotychczasowy stan wiedzy, których efektem mogą być odkrycia naukowe.

 

SONATA BIS 11 - konkurs na projekty badawcze mające na celu powołanie nowego zespołu naukowego, realizowane przez osoby posiadające stopień naukowy lub tytuł naukowy, które uzyskały stopień naukowy doktora w okresie od 5 do 12 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem.

 

Data dodania